... abyste mohli klidně spát

Prevence kriminality

Desatero proti zlodějům

1. Nenechávejte venku žebřík.
2. Zahradnické nářadí zlodějům slouží jako páčidlo, lopatu, hrábě rýč, krumpáč proto poschovávejte. 
3. Venkovní osvětlení ať Vám zapínají senzorová čidla. 
4. Důkladně zamykejte klíč neschovávejte do skrytých míst, zloději je dobře znají. 
5. Pořiďte si masivní dveře s kvalitním bezpečnostním zámkem. 
6. Okna řádně zavírejte, nejlépe je opatřit okna bezpečnostní fólií nebo bezpečnostním sklem. 
7. Nenechávejte přerůstat živé ploty, nestavějte kolem domu ohrady, přes které není do zahrady vidět. 
8. V případě Vaší nepřítomnosti ve svém obydlí (nemoc, dovolená, služební cesta) si zajistěte pravidelný výběr schránky, nezatahujte rolety    nebo žaluzie, učiňte taková opatření, abyste budili dojem své přítomnosti v bytě. Pomoci mohou bezpečnostní služby nebo sousedé. 
9. Neuvádějte na bytových a schránkových vizitkách zbytečně své tituly. Jste-li sama žena, užijte při označení zvonku, schránky a domovních dveří své příjmení bez koncovky –ová nebo označte vizitku rodinným jménem, např. Novákovi. 
10. Nechlubte se svými majetkovými poměry či záměry kam pojedete před cizími osobami, buďte opatrní při zveřejňování inormací na sociálních sítích.

 

 


Akce společnosti SOBES s.r.o.

Bezpečná lokalita

Naše společnost se stala na základě řádného výběrového řízení výhradním dodavatelem bezpečnostního zařízení v rámci projektu Prevence kriminality města Třebíče "Bezpečná lokalita 2005" . 
Občané domu s pečovatelskou službou na ulici Koutkova v Třebíči, tak v rámci projektu získali nové bezpečnostní cylindrické zámkové vložky u svých bytů, všechna okna v suterénu budovy a vchodové dveře byly vybaveny bezpečnostní okenní fólií. Došlo také k výměně zavíračů u všech vstupů do budovy a nouzové východy byly zabezpečeny samozamykacím anti-panikovým kováním. Každý obyvatel domu dostal kapesní flash alarm, který chrání před nenechavými prsty zlodějů. 

Dopravní dopoledne 2005

14. května 2005 proběhl na Karlově náměstí v Třebíči další ročník akce s názvem "Dopravní dopoledne". Mezi již tradičními partnery nechyběla ani naše společnost. Kromě zabezpečovací techniky pro dům i auto, předvedli naši zaměstnanci také ukázku přepadení transportu s penězi. Do hlavní soutěže jsme věnovali kapesní alarm, výherci gratulujeme. 

Klub mládeže Hájek

V polovině září 2004 byl slavnostně otevřen nově zrekonstruovaný klub mládeže Hájek v Třebíči. V rámci tohoto otevření zde týden probíhala tématická výstava "Bezpečí občana na prvním místě", na která nechyběla ani expozice naší společnosti. Občané zde byli informováni o činnosti naší společnosti a o možnostech ochrany svého zdraví a majetku. 
Česky English Deutsch

Projekt "Efektivní komunikace"

Informace o projektu

 SOBES s.r.o.

 Velkomeziříčská 47
 Třebíč 674 01

 Tel: 568 848 558

 DISPEČINK NON-STOP

 Tel: 568 840 554
 Mobil: 608 665 666

 

Tento projekt se uskutečnil s finanční podporou Fondu Vysočiny


http://extranet.kr-vysocina.cz/fv/

23. 7. Libor

Zítra: Kristýna

Návštěvnost stránek

357836

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Sobes s.r.o. Třebíč - bezpečnostní služba, montáže, zabezpečení, ostraha