... abyste mohli klidně spát

Profil společnosti

  • Název:  SOBES s. r. o.
  • Sídlo:  Velkomeziříčská 47, 674 01 Třebíč
  • Právní forma:  Společnost s ručením omezeným
  • IČO:  25515730
  • DIČ:  CZ25515730

 


ČK SOMO

  HK ČR


Informace o společnosti v Obchodním rejstříku

Společnost SOBES s.r.o. vznikla v roce 2005 (odkoupením a přejmenováním konkurenční společnosti) jako reakce na potřebu změny právní formy firmy SOBES Třebíč. Tato firma-fyzická osoba podnikala v oboru komerční bezpečnosti od roku 1991, kdy vznikla. Připojením společnosti SOBES s.r.o. vznikla jedna společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti komerční bezpečnosti (projektování a bezpečnostní analýzy, instalace elektronické zabezpečovací signalizace, instalace kamerových systémů, servis a revize na zabezpečovacích zařízeních, ostraha objektů pultem centralizované ochrany se zásahovými jednotkami, fyzická ostraha objektů, přeprava finančních hotovostí, pořadatelské služby, poradenská a publikační činnost, úklidové práce atd.)

Sídlo společnosti je v Třebíči, Velkomeziříčská 47. Jsme ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu.

Firma zaměstnává pouze spolehlivé a prověřené osoby, které prošly náročnými vstupními testy (psychotest, IQ test) a jsou schopny vykonávat zodpovědnou a kvalitní práci (bezpečnostní pracovník, servisní technik, dispečer PCO, pracovník úklidu atd.)

V roce 2009 jsme získali akreditaci MŠMT na vzdělávací program „Přípravný kurz pro získání odborné způsobilosti fyzické ostrahy”. Cílem kurzu je připravit budoucí zaměstnance soukromých bezpečnostních služeb na odbornou zkoušku "Strážný" dle zákona 179/2006 Sb., bez které nemohou od 1.8.2012 vykonávat činnosti ostrahy majetku a osob.

Vzdělávací program je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy čj. 26 054/09-24/998 a Osvědčení o získání dílčí kvalifikace Strážný, 68-008-E je platné neomezeně.

Držitel takového osvědčení prokázal tyto odborné způsobilosti: provádění ochrany a ostrahy majetku a osob, obsluhování technických bezpečnostních systémů, uplatňování zásad součinnosti se složkami Integrovaného záchranného systému, zejména s Policií ČR a vymezenými osobami, aplikování právních základů bezpečnostní činnosti, kontrola osob a vozidel na vrátnicích, branách a vlečkách (zaznamenávání průchodů a průjezdů, vydávání klíčů a podobně), pochůzková a kontrolní činnost ve střežených objektech, dozor v objektech a na veřejných prostranstvích, provádění jednoduchých úkonů k zajištění a obnovení bezpečnosti a ke snížení škod a ztrát na majetku a zdraví osob, používání věcných bezpečnostních prostředků, vedení dokumentace o ostraze, pátrání, kontrolách poskytnutých službách a podobně.V roce 2002 získala firma akreditaci MŠMT a pořádá rekvalifikační kurzy pro pracovníky soukromé bezpečnostní služby.

Všichni naši zaměstnanci ve výkonu jsou držitelé "Osvědčení o získání dílčí kvalifikace Strážný, 68-008-E".

Veškerá činnost firmy je podložena vypracovanými vnitřními normami, které navazují na normy obecné (montáže EZS, provoz PCO, výjezdy zásahové jednotky, úklidové práce, fyzická ostraha, atd. )

 

 

 

 

Česky English Deutsch

Projekt "Efektivní komunikace"

Informace o projektu

 SOBES s.r.o.

 Velkomeziříčská 47
 Třebíč 674 01

 Tel: 568 848 558

 DISPEČINK NON-STOP

 Tel: 568 840 554
 Mobil: 608 665 666

 

Tento projekt se uskutečnil s finanční podporou Fondu Vysočiny


http://extranet.kr-vysocina.cz/fv/

22. 6. Pavla

Zítra: Zdeňka

Návštěvnost stránek

355782

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Sobes s.r.o. Třebíč - bezpečnostní služba, montáže, zabezpečení, ostraha