... abyste mohli klidně spát

Transporty hotovostí a cenin

Obchodník prodávající své zboží a služby za „hotové” peníze řeší každý den problém, jak tyto peníze bezpečně uschovat ve své provozovně nebo dostat do svého peněžního ústavu.Tento problém řeší téměř každý sám vlastními prostředky. Je zcela běžný obrázek u pokladní přepážky v peněžním ústavu, kde v lepším případě majitel provozovny, v horším případě zaměstnanec předávají hotovost z igelitových tašek, kabelek a kufříků.

Argumentují tím, že nikdo neví o přenášené hotovosti. Tento názor je mylný! Pachatel si nevybírá oběť náhodně, ale pečlivě pozoruje okolí a to třeba v peněžním ústavu. Nevěříte? Zkuste, když čekáte u přepážek v bankách, pozorovat jen zcela zběžně své okolí. Určitě během 10 minut „přijde alespoň jeden tip na přepadení!” A pachatel bude důkladnější a všímavější!

prevoz

Hotovostní peněžní operace s sebou přinášejí manipulaci s penězi z jednoho místa na druhé a tudíž riziko přepadení. Pro takové případy společnost SOBES s.r. o. nabízí službu transport hotovosti. (C.I.T.). Pravidelné nebo jednorázové transporty, transporty cenin atd.

Používáme speciální bezpečnostní zavazadla - transportní boxy, které minimalizují riziko a pachatel nemá šanci se dostat k přepravovaným cennostem.

Pracovníci přepravující hotovost a cennosti jsou vybaveni a vyzbrojeni podle podmínek pojišťoven a používají postupů, které minimalizují riziko.

Jsou v trvalém rádiovém spojení s centrálním dispečinkem. V případě mimořádné události spolupracují s Policií ČR, Hasiči, Záchrannou službou.

Česky English Deutsch

Projekt "Efektivní komunikace"

Informace o projektu

 SOBES s.r.o.

 Velkomeziříčská 47
 Třebíč 674 01

 Tel: 568 848 558

 DISPEČINK NON-STOP

 Tel: 568 840 554
 Mobil: 608 665 666

 

Tento projekt se uskutečnil s finanční podporou Fondu Vysočiny


http://extranet.kr-vysocina.cz/fv/

23. 5. Vladimír

Zítra: Jana

Návštěvnost stránek

353531

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Sobes s.r.o. Třebíč - bezpečnostní služba, montáže, zabezpečení, ostraha