... abyste mohli klidně spát

Fyzická ostraha

Fyzická ostraha objektů patří ke standardním způsobům ochrany majetku. Zejména v kombinaci s technickými prostředky (EZS, kamerový systém,přístupový a docházkový systém) je velmi účinnou ochranou.

Novela živnostenského zákona zavádí povinnost pro zaměstnance SBS tzv. odbornou způsobilost. Každý pracovník ostrahy musí složit zkoušku odborné způsobilosti dle Hodnotícího standardu strážný.

Při fyzickém střežení používá společnost SOBES s. r. o. technické prostředky, takzvané „čtecí tužky”. Slouží ke spolehlivé kontrole bezpečnostních pracovníků (kompletnost a včasnost obchůzek), ale současně i pro klienta z hlediska průkaznosti zajištění objektu při požárních dohlídkách a podobně.

Bezpečnostní pracovníci jsou vystrojeni a vyzbrojeni donucovacími prostředky a prostřednictvím rádiového spojení provozovaném na vlastní frekvenci jsou v trvalém spojení s centrálním dispečinkem. V případě mimořádné události si mohou vyžádat posilu zásahové jednotky (v ceně fyzické ostrahy).

Stejnokroj SOBES s.r.o.:

stejnokroj1

stejnokroj2

stejnokroj3

Česky English Deutsch

Projekt "Efektivní komunikace"

Informace o projektu

 SOBES s.r.o.

 Velkomeziříčská 47
 Třebíč 674 01

 Tel: 568 848 558

 DISPEČINK NON-STOP

 Tel: 568 840 554
 Mobil: 608 665 666

 

Tento projekt se uskutečnil s finanční podporou Fondu Vysočiny


http://extranet.kr-vysocina.cz/fv/

23. 5. Vladimír

Zítra: Jana

Návštěvnost stránek

353522

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Sobes s.r.o. Třebíč - bezpečnostní služba, montáže, zabezpečení, ostraha