... abyste mohli klidně spát

Pult centralizované ochrany

Elektronická zabezpečovací signalizace s následným napojením na pult centralizované ochrany (PCO) se zásahovou jednotkou patří mezi nejoptimálnější ochranu z hlediska ceny a kvality Celý tento bezpečnostní systém je velice jednoduchý a spolehlivý. Napojením EZS na PCO získáte 24 hodinový monitoring objektu.
O tyto služby je stále větší zájem, k čemuž přispívá úspěšnost našich výjezdů a také naše rozšiřující se nabídka komplexních služeb v oblasti komerční bezpečnosti, včetně dodávky a montáže vysoce kvalitní elektronické zabezpečovací signalizace za příznivé ceny.
pco
Výhodou pro naše klienty je servis na vysoké úrovni. Naši dispečeři jsou neustále v kontaktu s techniky, kteří jsou připraveni v krátké době v případě vážné závady na EZS nastoupit na odstranění závady. Klientovi tímto odpadá starost o zajišťování servisu na zařízení jako je EZS, kamerový systém, telefonní ústředny atd.
V listopadu 2005 jsme zprovoznili nový software pro PCO. Tento software umožňuje efektivnější práci při shromažďování a třídění dat přijatých na telefonních, radiových, IP, GSM a GPRS pultech centralizované ochrany ze zabezpečených objektů. Novinkou je možnost klientů sledovat přes Internet on-line své objekty a mít tak okamžitý přehled o střeženém majetku.
V březnu 2009 jsme zprovoznili GSM modul jako nadstavbu softwaru pro PCO, díky kterému mohou naši klienti komunikovat s dispečinkem prostřednictvím SMS a nebo je možné zasílat prostřednictvím SMS ze zabezpečovací ústředny zprávy o stavu objektu (poplach, zapnutí, vypnutí atd.) Rovněž je možné automatické zasílání SMS zpráv na definovaná telefonní čísla klientů o stavu jejich objektu (pokud objekt není zapnut, není vypnut, při výpadku 230V, atd)
Novinkou roku 2013 je nový GPRS komunikátor pro přenos zpráv ze zabezpečovací ústředny na PCO.
 
Česky English Deutsch

Projekt "Efektivní komunikace"

Informace o projektu

 SOBES s.r.o.

 Velkomeziříčská 47
 Třebíč 674 01

 Tel: 568 848 558

 DISPEČINK NON-STOP

 Tel: 568 840 554
 Mobil: 608 665 666

 

Tento projekt se uskutečnil s finanční podporou Fondu Vysočiny


http://extranet.kr-vysocina.cz/fv/

23. 7. Libor

Zítra: Kristýna

Návštěvnost stránek

357833

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Sobes s.r.o. Třebíč - bezpečnostní služba, montáže, zabezpečení, ostraha