... abyste mohli klidně spát

Elektronická zabezpečovací signalizace


Elektronická zabezpečovací signalizace hraje v ochraně objektů velmi významnou roli. Její základní funkcí je poskytnout signalizaci o napadení objektu. Tato funkce je často podceňována s poukazem na to, že než někdo zasáhne, je zloděj pryč. Při této úvaze se ale zapomíná, že po prvním násilném vniknutí zůstává objekt komukoliv volně přístupný a pachatel, který zjistí, že na vloupání nikdo nereagoval se vrátí a práci v klidu dokončí. Proto je funkce elektronické zabezpečovací signalizace úplná až s jejím napojením na pult centralizované ochrany (PCO) u soukromé bezpečnostní služby. 24 hodinová obsluha pultu vyšle na napadený objekt zásahovou jednotku, která zajistí pachatele i váš majetek před dalším napadením.

                         Elektronická zabezpečovací signalizace Třebíč               

V případě zájmu klienta o zabezpečení svého objektu zpracuje naše firma klientovi zdarma nabídku na vhodné zabezpečení jeho objektu. Tato nabídka obsahuje bezpečnostní analýzu objektu, informace o použitých komponentech elektronické zabezpečovací signalizace, nákres objektu s rozmístěním komponentů, cenovou kalkulaci a obchodní podmínky pro poskytované služby. Obsah nabídky splňuje požadavky Inspekčního orgánu ČK SOMO (Česká komora ostrahy majetku a osob)

Finanční náročnost zabezpečení objektu závisí na složitosti a velikosti objektu a nárocích klienta na funkce systému. Zabezpečovací systém pro malé objekty lze pořídit již od 10.000 Kč včetně revize systému. Naopak pro náročného klienta nabízíme další bezpečnostní prvky jako například spouštěč obranných plynů, bezpečnostní cylindrické zámky, bezpečnostní fólie, ohnivzdorné bezpečnostní skříně a boxy a další služby spojené se zabezpečením majetku (včetně automobilů).

Služby pultu centralizované ochrany jsou klientům účtovány měsíčně. Dle rozsahu služeb se cena pohybuje od 400 Kč (rodinný dům, menší provozovna apod).

Firma SOBES s.r.o. dodává a instaluje komponenty elektronické zabezpečovací signalizace různých značek (Paradox, DSC, Texecom, Galaxy, Jablotron a další).

Jako vysoce kvalitní a spolehlivé doporučujeme svým klientům zabezpečovací systémy kanadského výrobce PARADOX SECURITY SYSTEMS.

Tato společnost byla založena v roce 1989. Od svého vzniku se neustále rozšiřuje. Dnes se vypracovala mezi přední výrobce zabezpečovací techniky ve světě. Svými neustálými inovacemi a vývojem spoluvytváří společnost se silnou výrobní a vývojovou základnou. Hlavní sídlo společnosti se nachází v průmyslové zóně Montrealské oblasti. Výroba je realizována na plně automatických linkách nejnovějšího typu. V roce 1998 zavedli zdokonalenou technologii výroby "REFLOW", která nadále zdokonalila přesnost osazování a spolehlivosti výrobků. Každý výrobek prochází po osazení a oživení náročnou kontrolou všech základních parametrů pomocí speciálně vyvinutých testerů. Tím je vyloučena možnost, aby se vadný nefunkční výrobek dostal zákazníkovi.

Oddělení vývoje je jednou z nejsilnějších složek společnosti. Neustále pracuje na inovaci výrobního sortimentu a vývoji nových perspektivních výrobků. V posledním období byla na trh uvedena celá řada novinek a téměř úplně inovován celý výrobní sortiment.

Firma PARADOX Security Systems dnes vyrábí komponenty v oblastech:

1. Ústředny pro bezpečnostní systémy

 • ESPRIT
 • SPECTRA
 • MAGELLAN
 • DIGIPLEX EVO

2. Bezdrátové radiové systémy

 • pro ovládání ústředen
 • radiová nadstavba pro přenos čidlo - ústředna
 • opakovač pro větší dosah čidlo - ústředna

3. Detektory

 • PIR - analogové i plně digitální
 • PIR/MW - plně digitální
 • rozbití skla
 • požární 

4. Bezkontaktní přístupové systémy ACCESS CONTROL

5. Telefonní komunikátory

 • digitální na PCO

6. Doplňky a doplňkové moduly k bezpečnostním systémům

Česky English Deutsch

Projekt "Efektivní komunikace"

Informace o projektu

 SOBES s.r.o.

 Velkomeziříčská 47
 Třebíč 674 01

 Tel: 568 848 558

 DISPEČINK NON-STOP

 Tel: 568 840 554
 Mobil: 608 665 666

 

Tento projekt se uskutečnil s finanční podporou Fondu Vysočiny


http://extranet.kr-vysocina.cz/fv/

23. 7. Libor

Zítra: Kristýna

Návštěvnost stránek

357833

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Sobes s.r.o. Třebíč - bezpečnostní služba, montáže, zabezpečení, ostraha